top of page
maxresdefault.jpg
Biz Kimiz?

Uzman çözüm ortağınız olarak

sizin için buradayız !

    KAPPA Mühendislik Medikal olarak, sağlık cihazları ve çözümleri konusunda öncü küresel sağlayıcılardan biri olan üretici MINDRAY firması ile EGE Bölgesi Tek Yetkili temsilciliği ve ülkemizdeki gerek özel sağlık kurumları gerekse tüm kamu sağlık kurumları ve üniversite hastanelerinde hizmet kalitesi ve verimliliği artırmak, sürdürülebilirliğini sağlamak adına tıbbi sistemler ve çözümler sunmaktadır.


     Merkezi İzmir’de yerleşik olan KAPPA Mühendislik Medikal, İstanbul Şubesi ile Marmara, İç Anadolu, Akdeniz, Karadeniz, ADANA Şubesi ile de Doğu ve Güney Doğu Bölgelerindeki tüm özel ve kamu sağlık kurumlarının Triyaj ve e-Triyaj bölümleri için MINDRAY marka VS-900 model Vital Monitörünün tedarikçisi ve Hastane Bilgi Yönetim Sistemleriyle tam entegrasyonunu sağlayabilen yegâne firmadır.


     Sağlık tesislerinin bütün fonksiyonlarını dikkate alan “Dijital Hastane” konseptinin kurulması, geliştirilmesi, bu konsepte uygun dijital cihazların tedarik edilmesi, projelendirilmesi ve satış sonrası servis hizmetlerinin sağlanması uzmanlık alanımızdır.


   Vizyonumuz: Sağlık, teşhis ve tedavi için özel sistemlerin, yazılımların ve tıp çözümlerinin önde gelen sağlayıcısı olmaktır.


   Misyonumuz: Tüm sağlık çalışanlarına kapsamlı teknoloji yönetimi, özel çözümleri ve sonuç odaklı eğitim sunmaktır.


      Kurumsal Temel Yetkinliklerimiz şunlardır:
      * Kapsamlı Teknoloji Yönetimi
      * Benzersiz Ürün Geliştirme
      * Duyarlı Teknoloji Desteği
      * Kalifiye Teknik Personel Eğitimi


      Değerlerimiz: Dürüstlük, Sorumluluk, Yenilik,

     Takım Çalışması ve Kalitedir.

VS9_TEMP_General_Observations-1024x1024.
bottom of page