top of page

Mindray Beneheart D1 defibrilatör, çeşitli konumlardaki Ani Kardiyak Arreste müdahale etmenize yardımcı olur. Güvenilir, basit ve her kurtarma görevlisi tarafından kolayca kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.
  
7 inç TFT ekranı, renkli animasyonlarla anlaşılır kılavuzluk sağlar. Otomatik olarak ayarlanabilir ses ve ekran parlaklığıyla, D1'i çeşitli ortamlarda rahatça kullanabilirsiniz. Önceden bağlanan pedler zamandan kazandırır ve ped konektörü hastayı otomatik olarak tanıyabilir. Böylece pediatrik hastalara daha az dozda enerji verilir.
   
Genişletilmiş kapasitesiyle tek kullanımlık pil, 12 saatlik ECG izlemeyle birlikte 200J'da 300'den veya 360J'da 200'den fazla şoku destekler.
  
AED AlertTM sistemi, alışveriş merkezleri, eğlence parkları ve kurumsal binalara kurulan BeneHeart D1 için, servis ve bakım maliyetlerinde tasarruf etmenizi sağlayan patentli bir merkezi yönetim çözümüdür.
  
AED AlertTM, her bir AED'nin durumunu izleyerek gerektiğinde bekleme modunda çalıştıklarından ve doğru işlev gördüklerinden emin olunmasını sağlar. D1'den gelen veriler Wi-Fi* yoluyla AED AlertTM sunucusuna iletilir ve burada servis ekibi tarafından görüntülenebilir ve yönetilebilir. Ayrıca, sunucu teknik sorunların ayrıntılarını e-postayla sorumlu servis personeline otomatik olarak iletir.

bottom of page