top of page

Güvenilir Analiz


Dünyanın lider istirahat EKG'si algoritmalarından olan Glasgow algoritması, EKG alanındaki kesintisiz araştırma çabalarıyla ve son 50 yılda uzmanı olduğu alanda gelişmelerle tanınmaktadır. Mindray bu uzmanlığı EKG ürünlerine entegre etmiştir.
Glasgow, tanısal değerlendirmelerde yaşı, cinsiyeti, ırkı, kullanılan ilaçları ve sınıfı kriter olarak kullanan ilk algoritmadır. Tanıların doğruluğunu en üst seviyeye çıkarır ve özellikle akut miyokard enfarktüsü tanılarında önemlidir;


Akut miyokard enfarktüsü, akut miyokardiyal iskemi, ventriküler fibrilasyon, ventriküler taşikardi, şiddetli bradikardi ve malign aritmi gibi kritik tanı sonuçlarını vurgulayarak tıp personelinin sorunu tespit edip zamanında tedavi sunabilmesini sağlar; Pediyatrik kalp hastalıklarının tanılama doğruluğunu geliştirmek için V3 lid V4R lid ile değiştirilir ve ilgili algoritma ile tanı raporu sunulur.

Net Ekran


5 inç renkli ekran ile 800 x 480 yüksek çözünürlükte net ve gerçek zamanlı dalga biçimi ekranı üst düzey bir görsel kullanıcı deneyimi sunar.

Üstün Taşınabilirlik


Sadece 1,2 kg (pil dâhil) ağırlığında olması sayesinde tıp personeli tarafından kolayca taşınabilir.

Konforlu Tasarım


Kayıt kâğıdı makinenin paneline bırakılır ve doktorların işaretlemesi veya notlar yazması kolaylaşır.

Özel Kayıt Cihazı


Rulo ve Z katlama kâğıdını dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Z katlama kâğıdının kolu sökmeye gerek kalmadan kolayca gizlenebilir.

bottom of page