top of page

BeneHeart D1, güçlü bir otomatik harici defibrilatördür (AED). Acil durum müdahalesi süreci boyunca sizi destekleyen BeneHeart D1, hafif, kompakt, dayanıklı ve kullanımı çok kolaydır ve tüm standart AED işlevlerini sunar.
  
İki fazlı teknolojiye dayanarak, dağıtılan enerji 300J ile 360J'ya kadar artabilir. BeneHeart D1, sonraki şokların dozunu arttırarak defibrilasyon başarı oranını iyileştirmenizi sağlar.
  
Stresli ve zaman açısından hassas çalışma ortamına uyum sağlayan D1'in profesyonel sınıf konfigürasyonu, kardiyak arrest hastalarını tedavi etmek ve ECG’nin sürekli izlenmesini sağlamak amacıyla BLS ve ALS ekipleri için özellikle tasarlanmıştır. Akıllı işlevler ve sezgisel kullanıcı arayüzü D1'i profesyonel müdahale ekipleri için verimli ve esnek bir hayat kurtarma yardımcısı kılar.
  
·Pediatrik ve yetişkin hastalar arasında tek düğmeyle kolay geçiş
·Ped konektörü vasıtasıyla hasta tipi otomatik olarak tanımlanır, böylece pediatrik hastalara daha düşük dozda enerji verilir
·Enerji seviyesi seçimli gerçek manuel mod, hastaya yüksek kalitede şok vermeniz için size tam 1-2-3 adım işlemi sunar
·Ayrı soket yoluyla bağımsız 3 derivasyonlu ECG izleme, pedler hala kullanılırken daha fazla ECG derivasyonu veya aritmi görüntülemenizi sağlar
·Küçük ve kompakt D1'de senkronize kardiyoversiyon da mevcuttur

bottom of page