top of page

BeneView T1 taşıma sırasında hastaların izlenmesinde karşılaşılan güçlüklerin üstesinden gelmek için tasarlanmıştır. Taşıma çözümünün kolay taşımaya imkan vermesi ve zaman kaybına yol açan yeniden kablolamayı önlemesi gerekir. Aynı zamanda tüm verilerin sürekliliğini garanti ederek gelişmiş ağ özellikleri de sunmalıdır. Dikkatli bir şekilde tasarlanmış özellikleri sayesinde, BeneView T1 bu ihtiyaçları mükemmel bir şekilde karşılar.
  
Beneview T1, hem çok parametreli bir modül, hem de aynı zamanda bir taşıma monitörüdür. Bir modül olarak Beneview hastabaşı monitörüne bağlanarak tüm standart parametreleri destekler. Bakım noktaları boyunca hastayı izlemek amacıyla hızla çıkarılabilir ve böylece taşıma sırasında da kapsamlı bir hasta izlemesi sağlar. Dolayısıyla, Beneview T1 kusursuz veri transferi sunar ve izleme bilgilerinin sürekliliğini garanti eder. Hypervisor VI merkezi izleme sistemine kablosuz olarak bağlandığında, Beneview T1'den alınan tüm bilgiler ağdaki hemşire istasyonundan veya hastabaşı monitöründen görüntülenebilir.
   
Ergonomik taşıma kolu ve çoklu montaj seçenekleri benzersiz hareketlilik sunar ve BeneView T1'i sizin için en uygun hareketli hasta izleme cihazı haline getirir.

bottom of page