top of page

Mindray Benevision N Serisi

Img31106(R2L) (1840 x 1228).jpg

Çığır açan teknolojilerle zenginleştirilmiş kullanıcı deneyimi

BeneVisionTM N-Serisi hasta monitörleri, en gelişmiş  ekran  teknolojisi  ile ,  kullanıcıların  bilgileri  bir  bakışta kavrayabilmesi ve değerlendirebilmesi için net, çok renkli ve geniş formatlı görüntü sunmaktadır. Çoklu dokunma ile kullanım sayesinde, kullanıcılar monitörü hızlı ve kolay bir şekilde kontrol edebilir ve hasta verilerini değerlendirebilir.

Ekran Resmi 2019-01-16 23.36.58.png

Profesyonel uygulamalarla güçlendirilmiş klinik kavrayış

 

   BeneVision N-Serisi size geliştirilmekte olan yeni uygulamaları ile dünyanın en iyi izleme teknolojilerini sunmaktadır.
·  Mükemmel hemodinamik görüntüleme çözümü, yalnız CG, PiCCO, ScvO2, C.O. gibi çeşitli ölçüm yöntemleri sağlamakla kalmaz, kapsamlı bir analiz aracı da sağlar: HemoSightTM HemoSight hemodinamik tedavi sürecine odaklanır ve her bir safha  için  uygun araçları sağlar.
·  Gelişmiş modüler bölgesel doku oksijenasyonu ölçümü -- INVOS rSO2.
·  Volümetrik kapnografi ve metabolik ölçüm ventilasyon yeterliliğinin değerlendirilmesine ve ventilatör  ayarının  etkili  bir  şekilde belirlenmesine yardımcı olur ve ventilasyondan ayrılma ve ekstübasyon güvenliğini iyileştirir.
·  Güçlü Klinik Destek Uygulamaları (CAA'lar), zamanın hayati önem arz ettiği durumlarda etkili karar almayı destekler. Her bir CAA, birbirinden ayrı birimlerin karşılaştığı önemli klinik iş akışı güçlüklerine odaklanır.

EWS.png
hemosight.png
BoA.png
Sepsis.png

Tedavinin her aşaması için mükemmelleştirilmiş çözümler

ATedavinin her aşamasında, ICU, CCU, NICU, OR, PACU, ER, BeneVision N-Serisi hasta monitörleri, hastanızın durumunu her yerde, her zaman, hatta hareket halindeyken mobil aygıtlar aracılığıyla izlemek amacıyla klinik ihtiyaçlarınızı karşılamak  için  her  zaman en uygun çözümleri sunar.

Kusursuz taşıma çözümüyle, N serisi hasta monitörü, tedavi sürecinin tamamında düzgün bir iş akışı ve güvenli veri yönetimi  sağlar.
BeneVision'ı çalıştırma süresi daha azdır ve hastanın değişkenlerini hızlı bir şekilde anlamanıza yardımcı olur.

N-Serisi hasta monitörleri HL7 ile doğrudan hastane klinik ağına bağlanabilir.N12 , hem yatak  başucunda  hem de  taşıma  sırasında çoklu parametreleri aynı anda izleme imkanına sahiptir.

modular.png
modules.png
modules2.png
modules4.png
modules3.png
modules5.png
modules6.png
modules7.png

 

Sorunsuz bağlanabilirlik için tasarlanmış BT yapısı


Mindray hasta görüntüleme sistemi, klinik karar verme için kritik verilerin hazırda bulunmasını sağlayarak hastanenin mevcut ağ altyapısıyla entegre etmek için kapsamlı ağ uyarlanabilirliği içerir ve hasta kaydıyla entegre edilir.

Mindray'in  merkezi  istasyonu  ve  eGateway , BeneVis ion'ının  klinik  dünyanıza  bağlanabilirliğini  arttırmaktadır. Yatak başı cihazlarının verileri ve diğer klinik sistemlerin verileri paylaşılarak tanı ve klinik kararlarınız desteklenir.

bottom of page