Çok daha güçlü

 Akıllı ventilatör teknolojisi ve gelişmiş izleme özellikleri ile donatılmış olan yeni WATO EX-65, tüm hastalarınızın ventilasyon gerekliliklerini sağlamak üzere PCV-VG, SIMV-VG ve daha birçok modu da içeren ventilasyon için eksiksiz kontrol sunar. Yeni anestezik ajan hesaplama yazılımı ve sezgisel arayüz ile taze gaz, ajan(iso/sevo vb) ve parametre ayarlarını çok daha etkili bir şekilde destekleyerek 'fazla kullanım' israfını ve bu israf ile ilişkili maliyetleri azaltır.

Çok daha entegre

Yeni WATO EX-65, üstün işlevsel özellikler ile donatılmıştır. Tak ve Çalıştır şeklinde kullanılan Multi-Gaz modülü, her nefeste FiO2, EtO2, CO2, N2O ve Anestezik Gazların kapsamlı şekilde analiz edilmesini ve aynı modül üzerinden BIS'in(uyku derinliği) ölçülmesini sağlar. Entegre sodalime absorber bölümü kolayca vaka esnasında takılıp çıkarılabilir.

Çok daha kullanıcı dostu

12 inçlik tam renkli dokunmatik ekran ile kullanımı kolay kullanıcı arayüzü, net şekilde gösterilen grafik ve sayı verileri ile kararların çok daha bilgili bir şekilde verilmesini sağlar. Yeni düz menü yapısı, kontrol ve parametre değişiklikleri yapmak için gerekli etkileşim miktarını azaltarak iş akışınızı en iyi düzeye getirir.

Ürün Kataloğu

İlgili Ürünler

  • LinkedIn - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle