top of page

Özellikler


Mindray’ın yeni iPM hasta monitörü serisi hastane iş akışınıza kusursuz şekilde entegre olarak günlük klinik ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Akut tedavide, hasta monitörü sezgisel olmalı ve her an her yerde veri erişimine imkân vermelidir. Hastanın taşınması sırasında, cihaz kolaylıkla taşınabilmeli ve güvenilir izleme performansı sunmalıdır. Hafif ve modüler tasarımı, güçlü özellikleri ve sezgisel kullanıcı arabirimi ile iPM hasta monitörü akut bakım için en uygun seçenektir.
  
Tak ve çalıştır modüler yapısı sayesinde iPM'in izleme fonksiyonları özel klinik ihtiyaçlarınıza göre hızlı bir şekilde ayarlanabilir. Yapılandırılabilir kullanıcı modları ve kullanımı kolay fonksiyonları ile sezgisel arabirim size zaman kazandırır ve genel hasta bakımını daha iyi hale getirir. Mindray'ın merkezi izleme sistemi ile kablolu ve kablosuz ağ bağlantısı sayesinde tüm iPM hasta verileri ağa bağlı hemşire istasyonlarından veya herhangi bir hastabaşı monitöründen kolaylıkla görüntülenebilir. Ayrıca, eGataway ve HL7 özellikleri iPM'nin HIS/CIS (Hastane Bilgi Sistemi/Klinik Bilgi Sistemi) sistemlerine bağlanmasına da imkân tanır.
  
iPM’nin alarm ışıkları benzersiz bir tasarıma sahip olup 360 dereceden görülebilir. Bu özellik, yatak başında değilken kritik durumları tespit etmenize ve müdahalede bulunmasına yardımcı olur. Ayrıca, "diğer hastayı görüntüle" (view other patient) fonksiyonu tüm izleme bilgilerine kolay erişim sağlar. Hızlı ayırma özelliğine sahip duvara montaj gibi çeşitli montaj çözümleri iPM'yi kullanımı daha kolay hale getirir.

bottom of page