top of page

Mindray, şirketin kurulduğu günden bu yana sürekli olarak tanısal doğruluğu iyileştirmeye çalışmaktadır. Devrim niteliğindeki ZONE Sonography® Teknolojisi ile desteklenen Resona 6’nin yeni ZST+ platformu, bölge görüntüsü alma ve kanal veri işleme özellikleri ile ultrason görüntüsü kalitesini daha üst bir düzeye çıkarıyor.

ZST+ güçlü yüksek görüntü kalitesiyle Resona 6 kanıtlanmış performansı, en akıllı fetal CNS düzlem görüntüsü alma becerisi ve en sezgisel, harekete dayalı işletimiyle temel klinik özellikleri de sunuyor. Tüm bu özelliklerinin yanında Resona 6, günümüzün zorlu ve yıpratıcı hastane ortamlarında klinik doğruluk ve verimli tanılama zorluklarını aşmak için elde edilebilir üstün nitelikli bir çözüm olarak geliştirildi.

Çekirdek Platform ve Teknoloji

Kanal verilerine dayanan ZST+, ultrason konusunda bir devrimi temsil eden olağanüstü bir yeniliktir. Ultrason ölçümlerini geleneksel hüzmelemelerden kanal verilerine dayalı işlemeye dönüştüren ZST+ görüntüleme konusunda birden fazla avantaj sunabilmektedir: Gelişmiş Akustik Görüntü Alma, Dinamik Piksel Odaklama, Ses Hızı Takviyesi, Gelişmiş Kanal Verisi İşleme ve Eksiksiz Geçmiş Görüntülemesi.

Gelişmiş Akustik Görüntü Alma


Göreli olarak daha az sayıda büyük bölgeden görüntü iletmeyi ve almayı sağlayan Gelişmiş Akustik Görüntü Alma özelliği ile her bir görüntü alma işleminden daha fazla bilgi edinir ve geleneksel çizgi çizgi hüzmeleme yönteminden 10 kat daha hızlı sonuç alırsınız.

Dinamik Piksel Odaklama


Dinamik Piksel Odaklama teknolojisi, Resona 7'nin tüm görüş alanı boyunca piksel seviyesinde üst düzey bütünsellik elde edilebilmesini sağlar. Artık hasta muayenelerinde bütünselliği sağlamak üzere odak konumlarını ayarlamanıza gerek yok.

Gelişmiş Kanal Verisi İşleme


Kanal verilerine dayalı ZST+ Gelişmiş Kanal Verileri sunar 
Son derece iyileştirilmiş görüntüleme netliği için işleme alma. Kanal verilerinin çoklu 
ve geriye dönük olarak işlenmesi, görüntü iyileştirmesi için 
akustik bilgilerin en iyi şekilde kullanılmasını sağlar.
HD Kapsamı: ROI dahilinde daha yüksek netlikte görüntü
Düzenli Konumsal Sentez: konumsal bileşenin görüntü kalitesi çok daha gelişmiş olarak sunulur

Ses Hızı Takviyesi


Kanal verisi belleğinde saklanan eksiksiz kanal verilerini geriye dönük olarak analiz eden Resona 7, doku varyasyonu durumları olduğunda dahi uyarlanabilir dokuya özgü optimizasyona izin vererek görüntü doğruluğunu iyileştirmek üzere optimal ses hızını akıllıca seçebilir.

Eksiksiz Geçmiş Görüntülemesi


ZST+ ham veri kümesini eksiksiz olarak kaydeder ve saklar. Eksiksiz Geçmiş Görüntülemesi, klinik verimi artırmak için sistemin kanal verilerini geçmişe dönük olarak işleme alabilmesini ve kullanıcıların kayıtlı görüntülerdeki sayısız görüntüleme parametresini değiştirebilmesini sağlar.

Geliştirilmiş Özellikler


Smart Planes


Mindray'in özel öncü teknolojisi sayesinde, Resona 7, sektördeki çoğu önemli düzlemin ve fetüs CNS ölçümlerinde sıklıkla kullanılan bazı birimlerin tamamen otomatik şekilde ve doğru olarak algılanmasını sağlayan ilk ultrason sistemidir ve akıllı tanılama, gelişmiş verim ve daha az kullanıcı bağımlılığı sağlar.

Smart Planes, otomatik işletim ile birlikte daha iyi doğruluk sağlayarak tarama verimini büyük oranda artıran kullanıcı dostu araçlardır. 3 boyutlu fetüs beyni hacim görüntüsüne bir defa tıkladığınızda standart CNS tarama düzlemleri (MSP, TCP, TTP ve TVP) ve bir dizi ilgili anatomik ölçüm (BPD, HC, OFD, TCD, CM ve LVW) anında sunulur.

Smart FLC


Akıllı FLC, folikül sayısını otomatik olarak algılar ve 3 boyutlu over hacim görüntüsündeki her bir hacim için hesaplama yaparak, özellikle IVF muayenelerinde foliküllerin doğru şekilde değerlendirilebilmesini sağlar.

Akıllı OB/NT


11 hafta gibi erken bir dönemde dahi en yüksek sıklıkta incelenen BPD, HC, FL, AC, OFD ve hatta NT gibi parametreler, daha yüksek verim ve üretkenlik için tek bir tık ile otomatik olarak ölçülebilir.

Ergonomi


Resona 7 sizin için tasarlanmıştır. Harekete dayalı çalışma özelliği, beklentilerinizin de ötesinde çeviklikte, hızda
ve sezgisellikte kullanıcı deneyimi sunarak arabalı ultrasonlara yeni bir anlayış getirir. Elektronik yüksek ayarlı altı yönlü hareketli denetim paneli, her pozisyonda konforlu tarama yapabilmenizi sağlar. Kullanımdan esinlenilmiş yenilikler çok daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunar.


· 21,5’ yüksek çözünürlüklü LED monitör
· 12,1” eğilebilir çok hareketli dokunmatik ekran
· 6 yönlü hareketli denetim paneli
· Sıcaklık kontrolü özellikli jel ısıtıcı
· Işıklı göstergeli pimsiz dönüştürücü
· Merkezi ve döner kilit

Gelişmiş Özellikler


UWN (Lineer olmayan Ultra Geniş Bant) Kontrast Görüntüleme


UWN+ (Lineer olmayan Ultra Geniş Bant) CEUS, Resona 6'nin hem 2. harmonik ve lineer olmayan temel sinyalleri algılayabilmesini ve kullanabilmesini hem de düşük sinyallerin hassasiyetinin artması ve daha düşük MI ile daha uzun madde süresi sağlayacak şekilde kayda değer oranda daha gelişmiş CEUS görüntüler, oluşturabilmesini sağlar.

RIMT (RF-Verileri IMT)


RIMT, daha ham akustik bilgilerle radyo frekansı verilerine (RF-Verileri) dayalı olarak, 5¬m'lik, aşırı yüksek doğruluk, altı kalp döngüsü içerisinde daha fazla ölçüm ve büyük ölçüde iyileştirilmiş tanı güvenliği için görüntü kalitesinde daha az bağlılıkla otomatik ve gerçek zamanlı IMT ölçümleri sağlar.

Natural Touch Elastografi


Mindray’in özel elastografi algoritmasına dayanan Natural Touch Elastografi, operatörün tarama yeteneğine bağımlılığı azaltarak ve daha yüksek klinik fayda için klinik çıktı ve kullanıcı deneyimini iyileştirerek daha yüksek sertlik hassasiyeti ve daha iyi üretkenliği mümkün kılar. Özellikle, iyi huylu ve habis lezyonları değerlendirmek için çok faydalı olan benzersiz kabuk analizi, kanser hücrelerinin tümör çevresi dokuya infiltrasyon durumunu göstererek çevre doku ve lezyon arasındaki ilgili gerinim oranını verir.

bottom of page