top of page

Daha iyi bakım, daha yüksek güven


BeneVision™ TM80, akıllı bir kablosuz telemetri hasta monitörüdür. Telemetri ile ilgili klinik ihtiyaçları karşılamak için tasarlanmış olan bu ürün, küçük, güçlü, dayanıklı ve kolay kullanılır bir araçtır. Dahası, entegre profesyonel hasta takibi özelliğine sahiptir ve birden fazla klinik senaryoya uygulanabilir.

Küçük ancak güçlü


TM80, kompakt ve portatif bir ürün olmakla birlikte birçok profesyonel hasta izleme özelliği ile donatılmıştır: monitör ekranında gerçek zamanlı olarak görüntülenen parametreler EKG, HR, SpO2, PR, ST, QT ve NIBP'yi içermektedir; 24 saatlik Hareketli Kan Basıncı Ölçümü (ABPM), kan basıncının hassas bir şekilde ölçülmesine yardımcı olur; cihaz takibi, bakımdan sorumlu kişilerin gerektiğinde hastaları kolaylıkla bulabilmesini sağlar...


Hareketli hastalar için sağlamlık


Karmaşık hareketli durumlar göz önünde bulundurularak tasarlanmış olan TM80, güç tüketimini etkili bir şekilde azaltır ve çakışmayı önleyici kapasiteyi geliştirir Yenilikçi bir tasarıma sahip olan TM80, 40 saate kadar çalışabilir ve 1,5 m'ye kadar yüksekliklerden düşüşlere kadar dayanıklıdır.


Parmak ucuyla hassas kontrol


Daha az düğme, daha az adım, öğrenim ve işletime harcanan daha az süre. 3,5 inçlik kapasitif dokunmatik ekrana sahip TM80, bir akıllı telefon kadar kolay kullanılabilir.


Kablosuz eşitleme, daha fazla uygulama


TM80, bir kablosuz ölçüm modülü olarak görev yapabilir ve BeneVisionTM N serisi hasta monitörleri ile eşitlenebilir; bu şekilde hastalar ve cihazlar arasındaki sinir bozucu kablolar ortadan kalkacağından, hasta yatak çevresinde rahatlıkla hareket edebilir, sağlık çalışanları da hastanın takip verilerini hasta başı monitörü ekranından kolaylıkla okuyabilir.

bottom of page